Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
      AKCEPTUJĘ
10 Gru2007

Grzegorz Schetyna nowym ministrem spraw wewnętrznych

(WARSZAWA 16.11.2007) Tuż po odebraniu nominacji w Pałacu Prezydenckim minister i wicepremier Grzegorz Schetyna przyjechał do siedziby MSWiA. Uroczyste przekazanie urzędu odbyło się w gabinecie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Władysława Stasia

(WARSZAWA 16.11.2007) Tuż po odebraniu nominacji w Pałacu Prezydenckim minister i wicepremier Grzegorz Schetyna przyjechał do siedziby MSWiA. Uroczyste przekazanie urzędu odbyło się w gabinecie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Władysława Stasiaka w obecności dziennikarzy.
O godz. 12.15 Grzegorz Schetyna rozpoczął urzędowanie w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dotychczasowy szef resortu życzył swojemu następcy powodzenia w kierowaniu Urzędem prezentując ostatnie działania Ministerstwa i plany na przyszłość.

Po krótkiej, serdecznej rozmowie obaj ministrowie spotkali się z kierownictwem resortu.

Na podstawie: www.mswia.gov.pl