18 Lut2014

Kaczyński powinien stanąć oko w oko z premierem

Jeśli Jarosław Kaczyński ma ambicje, aby wygrać wybory, powinien mieć odwagę i stanąć do debaty oko w oko – powiedział w TVP Info Grzegorz Schetyna komentując propozycję prezesa PiS wspólnej debaty z premierem, ale przy udziale ekspertów. Według Sch

Jeśli Jarosław Kaczyński ma ambicje, aby wygrać wybory, powinien mieć odwagę i stanąć do debaty oko w oko – powiedział w TVP Info Grzegorz Schetyna komentując propozycję prezesa PiS wspólnej debaty z premierem, ale przy udziale ekspertów. Według Schetyny program PiS to projekt „wirtualny”.

Szef PiS Jarosław Kaczyński zaproponował premierowi Tuskowi debatę na temat służby zdrowia. Miałaby się 3 marca odbyć przy udziale ekspertów.

– Zobaczymy, czy dojdzie do tej debaty i to będzie weryfikacja planów PiS, pomysłów i prężenia mięśni. Jeśli Jarosław Kaczyński ma ambicje, aby wygrać wybory, powinien mieć odwagę i stanąć do debaty oko w oko – mówił. Jego zdaniem nie ma lepszego sprawdzianu intencji, przygotowania i determinacji niż debata jeden na jeden. Schetyna podkreślał, że właśnie tak powinna być zorganizowana – jeden na jeden.

Źródło i cała rozmowa: tvp.pl