12 Lip2011

Konferencja prasowa w Wałbrzychu

Grzegorz Schetyna, w imieniu dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej, oficjalnie poparł kandydaturę doktora Romana Szełemeja na urząd Prezydenta Wałbrzycha.

Dzisiaj w Wałbrzychu odbyła się konferencja prasowa podczas której Grzegorz Schetyna, w imieniu dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej, oficjalnie poparł kandydaturę doktora Romana Szełemeja na urząd Prezydenta Wałbrzycha.

Grzegorz Schetyna podkreślił, że dotychczasowe sześć tygodni, podczas których Roman Szełemej pełnił funkcję prezydenta miasta, najdobitniej świadczą, że jest on najlepszym kandydatem. -Gotowym, niepartyjnym, skierowanym na Wałbrzych, na jego problemy. Jest osobą, która ma doświadczenie w zarządzaniu, w kierowaniu trudnymi projektami i rzeczami. Nie ma pieczątki partyjnej, co jest bardzo ważne.

Zdaniem marszałka Sejmu, dla Romana Szełemeja najważniejsze jest dobro Wałbrzycha oraz jego obywateli, a kwestie szyldów partyjnych nie mają żadnego znaczenia. Wałbrzych potrzebuje obecnie dobrego programu, dobrego projektu i ludzi, którzy tym projektem będą potrafili zarządzać. Takim człowiekiem jest Szełemej – dodał marszałek Sejmu.

W opinii wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej, Roman Szełemej jest świetnym menadżerem, który skutecznie zajmie się miastem i jego problemami.

Wybory prezydenckie w Wałbrzychu odbędą się 7 sierpnia.

fot. romanszelemej.pl