Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
      AKCEPTUJĘ
26 Sty2016

Musimy odbudować zaufanie Polaków

- Dziękuję za każdy głos. Decyzja Platformy o zmianie oznacza, że znowu chcemy zwyciężać. Nowa Platforma jest dzisiaj potrzebna Polsce i Polakom co najmniej tak, jak w 2007 roku – mówił podczas nowy Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna

Musimy odbudować zaufanie Polaków

- Platforma reprezentuje wartości tak bliskie ludziom: wolność, szacunek do drugiego człowieka, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Dziś musimy odbudować ich zaufanie do nas – to jest klucz do sukcesu – kontynuował Grzegorz Schetyna. Nowy lider PO podziękował odchodzącej przewodniczącej Ewie Kopacz. Wspomniał też o założycielach Platformy: śp. Macieju Płażyńskim, Andrzeju Olechowskim i Donaldzie Tusku.

Grzegorz Schetyna nakreślił cele na przyszłość: - Zorganizujemy kluby obywatelskie w każdym powiecie, a latem wielki kongres programowy PO, za który będzie odpowiedzialny Tomasz Siemoniak. Do końca września powołamy gabinet cieni z udziałem niezależnych ekspertów – powiedział Schetyna.