Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
      AKCEPTUJĘ
27 Lis2015

Stajemy razem, ponad podziałami

Ireneusz Raś i Bartosz Arłukowicz poparli podczas konferencji w Krakowie kandydaturę Grzegorza Schetyny w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

Stajemy razem, ponad podziałami

W konferencji wziął również udział Grzegorz Lipiec, szef małopolskiej struktury Platformy Obywatelskiej.

Jak mówił Ireneusz Raś, Schetyna to nowe otwarcie. - Długo czekałem na polityka, który by ze mną w ten sposób rozmawiał. Wrażliwość konserwatywna zawsze była, ale w ostatnim okresie trochę pogubiliśmy konserwatywnej amunicji. To, co wydawało się kiedyś niemożliwe, że woda z ogniem – bo staliśmy w różnych miejscach – ta sytuacja na zewnątrz, w polityce, ale też wewnątrz powoduje, że tylko odważne decyzje, aby się konsolidować i integrować, mają szanse.

Bartosz Arłukowicz mówił: - stajemy dzisiaj razem, wspierając Grzegorza Schetynę. W ciągu ostatnich tygodni PiS wypowiedział wojnę polskiej demokracji. Wojna to nie czas dla grzecznych chłopaków. Minister Schetyna to polityk z bliznami, ale napastnik. Takiego ofensywy dzisiaj nam trzeba. Stajemy razem, ponad podziałami, po to, by Platforma była partią dynamiczną, silną, ofensywną i żeby przez najbliższe 4 lata trudne dla Polski i dla PO, Platformę liderował człowiek, który wie, czego chce, który potrafi być silny.

Cała konferencja: periscope.tv/SchetynadlaPO