Spotkania z włodarzami Miękini i Wiszni Małej

Dzisiejsze spotkania regionalne rozpoczęliśmy z Markiem Łapińskim, radnym sejmiku dolnośląskiego, w Miękini. Rozmowa z burmistrzem Janem Marianem Grzegorczynem dotyczyła pozyskiwania inwestycji. Nowe inwestycje to nowe miejsca pracy. W Wiszni Małej rozmawialiśmy z wójtem Jakubem Bronowickim o połączeniach komunikacyjnych z Wrocławiem i działaniach w kierunku poprawy jakości życia mieszkańców.

Bieżący komentarz

29 styczeń 2023
22 lata temu powstała @Platforma_org. Wczoraj, z tej okazji spotkaliśmy się w Legnicy. Polki i Polacy oczekują od nas, że zatrzymamy PiS, zbudujemy koalicję, która przywróci Polskę praworządną, otwartą, europejską. I to jest nasze zadanie. Zrealizujemy je tylko, będąc razem. ✌️

Aktualności

28 styczeń 2023
22 lata temu powstała Platforma Obywatelska. Wczoraj, z tej okazji spotkaliśmy się w Legnicy. Do Platformy dołączyliśmy z różnych miejsc, ale ważne, że potrafiliśmy i potrafimy się odnaleźć, i chcemy wspólnie budować relacje z ludźmi, wspólnie wygrywać.

Biuro Poselskie

we Wrocławiu

ul. Ofiar Oświęcimskich 36
Poniedziałek - piątek 11.00-15.00
tel. 797 300 897 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.