Licytacja na rzecz WOŚP!

31. finał WOŚP zagra pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”, aby walczyć z sepsą. W tym roku na licytację przeznaczam piłkę z tegorocznych Mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze z podpisami naszych reprezentantów. Zachęcam do dołączenia do licytacji!

Jak co roku zapraszamy serdecznie do udziału w internetowych aukcjach organizowanych przez Sztab WOŚP #4912 31. Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Przedmiotem licytacji jest piłka z Mistrzostw Świata, które odbyły się w ubiegłym roku w Katarze, podpisana przez reprezentantów Polski. Aukcję organizuje Poseł na Sejm RP - Grzegorz Schetyna, który osobiście przekaże wylicytowany przedmiot zwycięzcy.

Termin do uzgodnienia, nie później niż do 31 grudnia 2023 r. Zapraszamy do licytacji!

Link do aukcji

Bieżący komentarz

29 styczeń 2023
22 lata temu powstała @Platforma_org. Wczoraj, z tej okazji spotkaliśmy się w Legnicy. Polki i Polacy oczekują od nas, że zatrzymamy PiS, zbudujemy koalicję, która przywróci Polskę praworządną, otwartą, europejską. I to jest nasze zadanie. Zrealizujemy je tylko, będąc razem. ✌️

Aktualności

28 styczeń 2023
22 lata temu powstała Platforma Obywatelska. Wczoraj, z tej okazji spotkaliśmy się w Legnicy. Do Platformy dołączyliśmy z różnych miejsc, ale ważne, że potrafiliśmy i potrafimy się odnaleźć, i chcemy wspólnie budować relacje z ludźmi, wspólnie wygrywać.

Biuro Poselskie

we Wrocławiu

ul. Ofiar Oświęcimskich 36
Poniedziałek - piątek 11.00-15.00
tel. 797 300 897 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.