Nowe boiska we Wrocławiu w ramach programu „Orzeł”
Kolejne boiska budowane w ramach programu „Orzeł” we Wrocławiu. Miasto otrzyma wsparcie w wysokości 2 897 400 zł. Nowe boiska powstaną przy ul. Kosmonautów i ul. Niepodległości. Środki trafią również do do Brzegu Dolnego (4 500 000 zł), Wiszni Małej (264 800 zł) oraz Sułowa (3 000 000 zł). To część konsekwentnej, ministerialnej inwestycji w rozwój infrastruktury sportowej dla dzieci, młodzieży oraz lokalnych klubów sportowych w całej Polsce.