tłit WP

W #Tłit: Kabaretowa wypowiedź Sasina i amatorszczyzna polityków #PiS jest szkodliwa. WEF w Davos jest bardzo ważne ze względu na kontekst rozmowy o sytuacji w Ukrainie. Musi nam zależeć, żeby Polska była centrum pomocy dla odbudowywanej Ukrainy po zakończonej wojnie i musimy dobrze to przeprowadzić. To jest niezbędne, żebyśmy mogli liczyć, że polska gospodarka, polskie firmy będą miały w tym sprawczy udział. Musimy być dobrym ambasadorem przyłączenia Ukrainy do UE.

Bieżący komentarz

01 lipiec 2022
Najwyższa od 25 lat inflacja to symbol nieudolności rządów #PiS, ale też ogromne zagrożenie dla państwa. Nie byli w stanie przewidzieć kryzysu. Skompromitowany prezes NBP nie ostrzegał, tylko lekceważył zbliżającą się katastrofę. Polska jest w rękach ludzi nieodpowiedzialnych.

Aktualności

28 czerwiec 2022
Dzisiaj w Kobierzycach rozmawialiśmy m. in. o konieczności poprawy współpracy między rządem, a samorządami i zwiększeniu ich kompetencji. Poruszyliśmy także temat szans i przyszłości ludzi młodych, ich podmiotowości i sprawczości.

Biuro Poselskie

we Wrocławiu

ul. Ofiar Oświęcimskich 36
Poniedziałek - piątek 11.00-15.00
tel. 797 300 897 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.