06 Maj2010

Schetyna: Przypomnimy, co PiS Polsce szykuje

Pani Kluzik-Rostkowska i Paweł Poncyljusz to nie jest prawdziwa twarz PiS-u. Prawdziwą twarzą jest Jarosław Kaczyński. To nie kwestia zewnętrznych oznak czy obrazu, ale kwestia charakteru i politycznego planu - mówił w Radiu TOK FM szef klubu parlamentarn

Pani Kluzik-Rostkowska i Paweł Poncyljusz to nie jest prawdziwa twarz PiS-u. Prawdziwą twarzą jest Jarosław Kaczyński. To nie kwestia zewnętrznych oznak czy obrazu, ale kwestia charakteru i politycznego planu - mówił w Radiu TOK FM szef klubu parlamentarnego PO Grzegorz Schetyna. - Przypomnimy, co PiS Polsce szykuje.

Zdaniem Schetyny kampania wyborcza będzie się toczyć w cieniu tragedii smoleńskiej. - Pytanie, czy PiS zdecyduje się na debatę na temat wizji Polski? Uważam, że nie - mówił Schetyna. - Ja znam wizję Polski Prawa i Sprawiedliwości. Jeśli PiS nie będzie o niej mówił, to my przypomnimy, co PiS po ewentualnym zwycięstwie Polsce szykuje. Każde zwycięstwo PiS jest groźne dla przyszłości Polski. Będziemy o tym mówić - tak Schetyna mówił o kampanii wyborczej, jaką zamierza prowadzić jego partia.

Posłuchaj całego wywiadu

Źródło: tok.fm
Foto: tok.fm