17 Cze2010

Schetyna w TOK FM: debata tak, ale o wszystkim

Grzegorz Schetyna był dzisiaj rano gościem Janiny Paradowskiej

Sztab Jarosława Kaczyńskiego proponuje debatę "jeden na jeden" z Bronisławem Komorowskim, na temat przyszłości służby zdrowia. - Jesteśmy otwarci, ale debata powinna być o wszystkim - mówił w Poranku Radia TOK FM Grzegorz Schetyna, przewodniczący klubu PO.

- Jesteśmy jak najbardziej za debatą jeden na jeden - zapewniał poranny gość TOK FM. - Miała być taka debata we wtorek wieczorem w Teatrze Polskim, ale Jarosław Kaczyński zrezygnował. Chciałbym wiedzieć co się stało, że nastąpiła taka zmiana decyzji, we wtorek nie chciał, a w środę już chciał debaty - mówił Schetyna. I tłumaczył: - Kaczyński chce ukryć porażkę w procesie, decyzję sądu, który pokazał, że kandydat PiS kłamie w sprawie prywatyzacji służby zdrowia.

- Będzie debata w przyszłym tygodniu, tylko powinna być o wszystkim, o wizji prezydentury, o współpracy z rządem, o doświadczeniu politycznym, także o służbie zdrowia - podkreślał Grzegorz Schetyna. - Bronisław Komorowski takie wezwanie podejmie, ale nie tylko o służbie zdrowia, o wszystkim, o przyszłości - przekonywał przewodniczący klubu PO

Słuchaj całej rozmowy


Źródło: tokfm.pl
Foto: gazeta.pl