15 Lip2010

Schetyna w TOK FM: Ostrzegaliśmy w kampanii przed takim PiS-em

Ostrzegaliśmy, że ten prawdziwy PiS jest ukryty w kampanii - mówił dzisiaj w Poranku TOK FM Grzegorz Schetyna.

- Ostrzegaliśmy, że ten prawdziwy PiS jest ukryty w kampanii - mówił w Poranku TOK FM Grzegorz Schetyna. - Trochę zapomnieliśmy jaki był ten prawdziwy PiS, bo przyzwyczailiśmy się, że polska polityka i debata może wyglądać inaczej - dodał.

Trudno wytłumaczyć takie zachowanie PiS-u. Ostrzegaliśmy, że ten prawdziwy PiS jest ukryty w kampanii - mówił w Poranku TOK FM marszałek Sejmu i wykonujący obowiązki prezydenta Grzegorz Schetyna. - To, co teraz robią, to polityka samobójcza, bo ludzie odzwyczaili się od takich zachowań. To jest od nich silniejsze, żeby rozmawiać normalnie. To taki gen zniszczenia w politykach Prawa i Sprawiedliwości. Wydaje mi się, że to część ich natury - dodał.

Według gościa Janiny Paradowskiej, PiS na pewno będzie chciało grać tragedią smoleńską jak najdłużej. - Liczą, że to szansa na zabetonowanie 40 proc. elektoratu - powiedział Schetyna. - Martwię się, że będziemy świadkami rzeczy, od których próbowaliśmy się odzwyczaić. Uważam też, że nastąpi dyskredytowanie i marginalizowanie ludzi, którzy osiągnęli dobry wynik wyborczy i mówię tu o ludziach PiS-u - podkreślił Grzegorz Schetyna.

Źródło: tok.fm
Foto: tok.fm