Licytacja na rzecz WOŚP!

31. finał WOŚP zagra pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”, aby walczyć z sepsą. W tym roku na licytację przeznaczam piłkę z tegorocznych Mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze z podpisami naszych reprezentantów. Zachęcam do dołączenia do licytacji!

Jak co roku zapraszamy serdecznie do udziału w internetowych aukcjach organizowanych przez Sztab WOŚP #4912 31. Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Przedmiotem licytacji jest piłka z Mistrzostw Świata, które odbyły się w ubiegłym roku w Katarze, podpisana przez reprezentantów Polski. Aukcję organizuje Poseł na Sejm RP - Grzegorz Schetyna, który osobiście przekaże wylicytowany przedmiot zwycięzcy.

Termin do uzgodnienia, nie później niż do 31 grudnia 2023 r. Zapraszamy do licytacji!

Link do aukcji

Bieżący komentarz

28 marzec 2023
Trwa posiedzenie Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej w Opolu. Rozmawiamy o problemach rolników z nadwyżkami zboża, szansach energii odnawialnej i braku dobrych relacji administracji rządowej z samorządami. #TuJestPrzyszłość

Aktualności

17 marzec 2023
Spotkania #TuJestPrzyszłość na Śląsku! Wspólnie z Urszulą Sarą Zielińską, Waldym Dzikowskim, Jakubem Rutnickim spotkaliśmy się dzisiaj w Rudzie Śląskiej z prezydentem Michałem Pierończykiem, samorządowcami oraz mieszkańcami. Nie zabrakło trudnych, potrzebnych pytań. Musimy rozmawiać.

Biuro Poselskie

we Wrocławiu

ul. Ofiar Oświęcimskich 36
Poniedziałek - piątek 11.00-15.00
tel. 797 300 897 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.